شركت كاميران نمایندگی ESET | Kaspersky | Bitdefender - پچ نسخه های سازمانی 5 و 6.5


پچ نسخه های سازمانی 5 و 6.5 تاریخ : دوشنبه، 21 بهمن ماه ، 1398
موضوع : اخبار آنتي ويروس


نسخه های سازمانی 5 و 6.5 قدیمی باید پچ شده و در اولین فرصت به نسخه های 7 ارتقا یابند:

پس از غیر فعال شدن برخی نسخه های سازمانی قدیمی 5 و 6.5 ESET ، تیم توسعه دهنده ESET ابزار پچ نسخه های قدیمی را ارائه کرد. طبق توضیحات فنی کمپانی برخی از نسخه های 5 و 6.5 سازمانی به دلیل منقضی شدن گواهینامه های امنیتشان دیگر فعال نخواهند بود. با اینکه پچ جدیدی برای این نسخه ها ارائه شده است اما مشترکین نسخه های تجاری در صورت استفاده از نسخ قدیمی باید در اولین فرصت به نسخه 7 ارتقا یابند. براي اطلاعات بيشتر بر روي ادامه خبر كليك نمائيد.پچ های کلیه نسخه های قدیمی 5 و 6.5 پس از یک هفته فعالیت شبانه روزی تیم توسعه دهندگان ESET ارائه شد !


▪️ نسخه های 5 منسوخ شده پس از بروز مشکل نمای ظاهری آنها از Endpoint Security 5 به Smart Security 5 تغییر کرده و آنتی ویروس غیر فعال میشود.

 ▪️ در نسخه های 6.5 هم آنتی ویروس پس از غیر فعال شدن خطای Anti-Phishing Protection is not Functional را در کنسول یا صفحه اصلی آنتی ویروس نمایش میدهد.

 ▪️ لازم به توضیح است که این مورد مربوط به همه نسخه های قدیمی نشده و برخی نسخ که در مقاله زیر بدان اشاره شده است را تحت تاثیر قرار میدهد.

لینک توضیحات ESET و دانلود پچ برای نسخه های قدیمی:

🔗 https://support.eset.com/en/alert7396-legacy-products-startup-issue

▪️ پس از اجرای این ابزار، هسته مرکزی آنتی ویروس های قدیمی پچ شده و مشکل آنها بدون نیاز به ارتقا برطرف میشود. در برخی نسخه ها بعد از اجرای پچ نیاز به ری استارت سیستم نیز میباشد.

▪️ امکان اجرای این ابزار به صورت از راه دور و خودکار، توسط کنسول مرکزی آنتی ویروس نیز میسر است.

‼️ با اینکه نسخه های قدیمی این بار پچ شد اما طبق اعلام شرکت ESET ، ضروریست مدیران شبکه گرامی در اولین فرصت نسبت به ارتقای آنتی ویروس های قدیمی خود به نسخه های 7 برنامه ریزی و اقدامات لازم را انجام دهند.

‼️ طبق اعلام ESET نسخه های قدیمی 5 و 6.5 فاقد ماژول های امنیتی ای هستند که وجود آنها برای مقابله با باج افزار و بدافزار های جدید ضروری است که مهمترین آنها Ransomware Shield یا سپر ضدباج افزاری نسخه های 7 میباشد. برخی دیگر عبارتند از :

▪️ Ransomware Shield
▪️ Advanced Machine Learning
▪️ Deep Behavior Blocker
▪️ Protected Service
▪️ AMSI and Script Scanners

 ▪️ کاربران ویندوز های XP هم میتوانند پس از پچ کردن آنتی ویروس قدیم خود آخرین نسخه 6.5.2132.5 با پشتیبانی رسمی از XP را بر روی ویندوز های قدیمی نصب نمایند.

🔗 لینک دانلود نسخه های 6.5.2132.5 برای ویندوز XP SP3:

http://repository.eset.com/v1/com/eset/apps/business/ees/windows/v6/6.5.2132.5/ees_nt32_enu.msi

http://repository.eset.com/v1/com/eset/apps/business/ees/windows/v6/6.5.2132.5/ees_nt64_enu.msi▪️ در صورت وجود نسخه های قدیمی در شبکه خود، موارد را به مرکز تماس 02147251 و یا سامانه www.47251.ir و همچنین @KAMIRANSupport به صورت شبانه روزی اطلاع دهید.برای دریافت سریع اخبار امنیتی در مورد ویروس ها و حملات جدید در کانال تلگرام مدیران شبکه شرکت کامیران عضو شوید :
کانال مدیران فناوری اطلاعات شرکت کامیران:
KAMIRANChannel@لابراتوآر ويروس شناسی شركت مهندسي كاميران
____________________________________________________

   


منبع این مقاله : شركت كاميران نمایندگی ESET | Kaspersky | Bitdefender
http://portal.kamiranco.com

آدرس این مطلب :
http://portal.kamiranco.com/modules.php?name=News&file=article&sid=84