شركت كاميران نمایندگی ESET | Kaspersky | Bitdefender - مرکز ضد باج افزاری لابراتوآر ویروس شناسی کامیران
 
 

 
منوی اصلی

گواهینامه های کامیران


مرکز ارتباط کامیران

مرکز تماس کامیران :
شبانه روزی

47251 - 021
44007217 - 021
( 40 خط ويژه )

موارد اضطراری امور مشتریان
09302700800


کانال تلگرام کامیران:
KAMIRANChannel@

ارتباط از طریق پیامرسانها:
تلگرام فروش: @KAMIRANco
واتساپ فروش : 09302700800

  تلگرام واحد پشتیبانی:
@KAMIRANSupport
واتساپ واحد پشتیبانی:
09332050007

کامیران در سایر پیامرسانها:
(سروش ، گپ ، بله و ... )
KAMIRAN SocialMedia

سامانه پیامکی:
02147251

 

 


رادار ویروس ها


اطلاعات آخرین آپدیت ها
و لیست ویروس های جدید
از لابراتوار های ESET


اطلاعات شناسائی لحظه ای
از لابراتوآر Kaspersky
 
 

 
مرکز ضد باج افزاری لابراتوآر ویروس شناسی کامیران
 

آیا سرور یا سیستم شما به باج افزار آلوده شده است و فایل های شما رمزنگاری شده است ؟

آیا به دنبال تدابیر ضد باج افزاری برای پیشگیری از حملات هکرها هستید ؟

هر چهل ثانیه یک شرکت در جهان دچار حملات باج افزاری میشود !

لابراتوآر ویروس شناسی کامیران نماینده رسمی برترین آنتی ویروس های اورجینال در ایران سرویس های زیر را در مقابله با باج افزار ها در اختیار شما قرار میدهد :

                         


راهنمای بخش های فوق :

تشخیص رایگان نوع باج افزار : با استفاده از این سرویس شرکت کامیران ، با ارسال نمونه فایل های کد شده از طریق فرم مربوطه اطلاعات کامل از نوع باج افزار و طرق رمزگشایی آن (در صورت وجود) دریافت خواهید کرد.

رمزگشایی ویژه باج افزار : پس از عضویت در سرویس تشخیص رایگان نوع باج افزار و مشخص شدن نوع دقیق باج افزار شما ، در مورد آن دسته از باج افزارهایی که هنوز کلید رمز گشایی عمومی یا همان شاه کلید آنها کشف نشده است قربانیان میتوانند از تکنولوژی های رمزگشایی باج افزاری کامیران استفاده نمایند. این بخش با نام KAMIRAN VIP Decryption معروف میباشد و در آن لابراتوآر کامیران با بهره گیری از متخصصین ایرانی و خارجی در امر رمز گشایی از آخرین تکنولوژی رمز گشایی روز استفاده میکنند تا فایل های قربانیان را بازیابی نمایند. این سرویس برای برخی از باج افزار قابل ارائه بوده و به خاطر پیچیدگی بسیار بالا در مورد برخی باج افزار ها درصد موفقیت 100درصد ندارد.

آنالیز سیستم های آلوده شده : این سرویس بخشی از تست آسیب پذیری می باشد که به وسیله آن میتوان تشخیص داد باج افزارها از چه طریقی به سیستم نفوذ کرده اند. این سرویس حتی در مورد سرور های آسیب دیده که دسترسی به لاگ های آن هم میسر نیز کارامد میباشد.

تست آسیب پذیری باج افزاری : از آنجا که هکر ها اغلب با ترفند ها مختلف اقدام به نفوذ به سرور کرده و پس از حذف هر نوع آنتی ویروس ، اقدام به رمزنگاری فایل ها میکنند ، لذا با استفاده از این سرویس میتوانید نحوه و پورت ورودی مهاجم ( در صورتی که هم اکنون مورد حمله واقع شده اید) ، ضعف های موجود در شبکه و سرور ها و طرق رفع این آسیب پذیری ها را دریافت نمائید. این سرویس برای مشترکین آنتی ویروس های اورجینال کامیران دارای تخفیف های ویژه ای میباشد.

تکنولوژی های ضد باج افزاری : در ویدئو های این قسمت تکنولوژی های ضد باج افزاری آنتی ویروس های Security در مقابله با باج افزار ها خدمت شما معرفی میشود.

ابزارهای رایگان ضد باج افزاری : در این بخش دو ابزار ضد باج افزاری رایگان ، یکی حاصل تحقیقات لابراتوآر کامیران برای مسدود کردن فایل های تزریق کننده باج افزار و دیگری ابزار ضد باج افزار رایگان کسپرسکی در اختیار شما قرار میگیرد.

اخبار ضد باج افزاری : خبر های مهم در مورد باج افزار ها ، کلید های رمزگشایی آنها و ... در این بخش قابل مشاهده است. اما توصیه میشود برای دریافت سریع اخبار لابراتوآر شرکت کامیران در کانال تلگرام مدیران شبکه کامیران عضو شوید.


مرکز مشاوره ضد باج افزاری لابراتوآر ویروس شناسی کامیران :

تماس با مشاوران امنیتی کامیران : در صورتی که در مورد حملات باج افزاری یا بد افزاری نیاز به دریافت مشاوره رایگان دارید و مشترک سرویس های VIP و شبانه روزی کامیران نیستید ، در ساعات کاری شرکت (9 صبح الی 5 بعد از ظهر) با مرکز تماس کامیران با شماره 02147251 داخلی 1 تماس حاصل نمائید و یا سوالات خود را از طریق تلگرام به شماره 09302700800 ارسال نمائید.
با تشکر از شما
لابراتوآر ویروس شناسی شرکت مهندسی کامیران
____________________________________________________________
 
 کلمات کليدي : مرکز ضد باج افزاری شرکت کامیران ، لابراتوآر ویروس شناسی کامیران، تست آسیب پذیری سرور ها p42
صفحه اصلي |  آنتی ویروس اورجینال |  نمایندگان ما |  برخی از مشترکین کامیران |  تماس با کامیران
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت ایمن کارا کام ایرانیان ( صاحب امتیاز برند کامیران ) مي باشد - 2023-2011

  


وقت بخیر، کاربر عزیز
از مشاوره آنلاین ما استفاده کنید!مشاوره خرید و پشتیبانی
نمایندگی قویترین آنتی ویروسهای جهان
( شبانه روزی )